آموزش کامل باکس مدوسا پرو 2 / Medusa ProBOX

آموزش مدوسا پرو 2

آموزش مدوسا پرو 2

عزیزانی که مقاله آموزش مدوسا پرو 2 را مشاهده می کنند امکان دارد علاقه مند به تعمیرات موبایل یا یک تعمیرکار موبایل باشند . به همین دلیل تیم بیل موبایل توضیحاتی از مقدمه برای آموزش مدوسا پرو 2 تهیه کرده است . 

مدوسا پرو چیست ؟

ابزاری قدرتمند در زمینه پروگرام هاردهای اندرویدی است . هارد موبایل که دارای پایه باشد را می توان داخل سوکت های مخصوص باکس مدوسا پرو گذاشت . می توان اطلاعات هارد را بکاپ گرفت یا اطلاعات جدید را روی هارد رایت کرد .

BGA-153-ok

مدوسا پرو هارد را چطور درست می کند ؟

قبل از جواب دادن به این سوال اول باید بگوییم هارد موبایل چطور خراب می شود .البته توضیحات کامل تر داخل پکیج مدوسا پرو 2 قرار دارد . هاردهای موبایل عمر مفیدی دارند و یک قطعه مصرفی هستند . به مرور زمان خراب می شوند و نیاز به تعویض دارند . در بعضی مواقع هارد سالم است و فقط نرم افزار داخلی هارد یعنی بوت خراب شده و می توان ترمیم بوت کرد . مدوسا پرو قابلیت ترمیم بوت را دارد و هاردهایی که سالم هستن و فقط مشکل نرم افزاری دارند را به خوبی درست می کند .

سازنده اصلی باکس مدوسا

تیم با سابقه و حرفه ای GsmServer سازنده محصولاتی بی نظیر مانند مدوسا پرو 2 هستند . برای وارد شدن به سایت رسمی پروگرامر مدوساپرو وارد لینک زیر شوید .

پکیج کامل مدوسا پرو 2

برای اطلاعات بیشتر
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید