آموزش مجازی تعمیرات موبایل در ایران توسط مدرس حرفه ای تدریس موبایل مرتضی باستانی
آموزش مجازی تعمیرات موبایل

 

شما می توانید آن را انجام دهید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه!

آکادمی مرتضی باستانی نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار در زمینه آموزش تعمیرات موبایل و آموزش مجازی فعالیت خود را استارت زده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی و تولید محتوای قوی اقدام به دوره های آموزشی هوشمندانه‌ای برای علاقه مندان این زمینه می کند. کاربران پس از پایان دوره می توانند فعالیت حرفه‌ای و موثر خود را در بستر تعمیرات موبایل گسترش دهد و تعمیرکار حرفه ای خود باشند. 

ایجاد شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور  برای افرادی که در دنیای تکنولوژی بتوانند فعالیت خود را داشته باشند. در همین راستا آکادمی مرتضی باستانی تا کنون بیش از 10 هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

آموزش های وب سایت مرتضی باستانی – پلی میان آموزش آنلاین و بازار کار تعمیرات موبایل

مرتضی باستانی مدرس حرفه ای تعمیرات موبایل، با ارائه سر فصل های منظم دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌ عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در آکادمی مرتضی باستانی تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی مرتضی باستانی ، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان مرتضی باستاتی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید مرتضی باستانی بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی مرتضی باستانی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند. آموزش قطعات جایگزین با کیفیت، روش کار با ابزار دقیق و دستورالعمل های گام به گام در حین آموزش و پس از آموزش با آپدیت های منظم شما را در جریان بازار آموزش قرار می دهد. 

پکیج تعمیرات موبایل فول اندروید
آموزش های وب سایت مرتضی باستانی – پلی میان آموزش آنلاین و بازار کار تعمیرات موبایل

عیب یابی

 

گوشی شما روشن نمی شود. به آموزش های ما در بخش چهارم ( تست و عیب یابی ) سر بزنید تا بفهمید مشکل آن چیست. می‌توانید مشکل را جستجو کنید یا راه‌حل‌های موجود را از انجمن متخصصان ما بیابید. یا سؤال خود را با پشتیبانی ما مطرح کنید و آنها مستقیماً به شما پاسخ خواهند داد. 

مسئله مهمی که همه کاربران باید در نظر داشته باشند مرحله باز شدن گوشی را بصورت فیلم یا نوشته داشته باشند که ریورس آن را بعد از تعمیر به راحتی انجام انجام دهند.

عیب یابی گوشی
قطعات و ابزار با کیفیت برای تعمیرات موبایل

قطعات و ابزار با کیفیت

 

قطعات و ابزار با کیفیت، نتیجه مطمعن تر.

همه قطعات جایگزین یکسان ساخته نمی شوند. تهیه قطعات باکیفیت و کامل در تمامی مراحل تعمیرات موبایل یار همراه شما خواهند بود حتی زمانی که فکر می کنیم به آن نیاز نداریم! پس بعنوان یک سلاح همراه تعمیرکار همیشه قطعات و ابزار باکیفیت و کامل را به فکر داشته باشید که کار با کیفیت تری را بتوانید ارائه دهید.

راهنمای تعمیرات با پشتیبانی همیشگی

دستورالعمل های گام به گام از کارشناسان تعمیر با تجربه.

ما هزاران راهنمای تعمیر رایگان برای هزاران دستگاه مختلف ارائه می دهیم. هر یک توسط تیم متخصص ما ایجاد یا بررسی شده است، و از آنها ویدیو های با وضوح بالا و دستورالعمل های دقیق و گام به گام ایجاد شده اند. در این راه با پشتیبانی همیشگی و پی در پی می توانید سطح دانش خود را بالا ببرید. مهم نیست در چه سطحی کار می کنید. مهم این است که تا کی می خواهید ادامه دهید. ما در کنار شما خواهیم بود.

راهنمای تعمیرات با پشتیبانی همیشگی
سیاست کاری ما

سیاست تعمیری ما

 

تعمیر فقط این نیست که خودتان آن را انجام دهید. ما برای قیمت‌های منصفانه‌تر، دسترسی وسیع‌تر و تعمیرات با کیفیت بهتر برای همه می‌جنگیم. درباره حق تعمیر بیشتر بدانید. بیایید این دانش را گسترش دهیم.

منابع مفید

همین حالا شروع کنید!

برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام و خرید دوره مناسب مانند سخت افزار، نرم افزار، پکیج های طلایی و … از لینک های زیر می توانید اقدام کنید.