قوانین و مقررات سایت مرتضی باستانی

پذیرش: بررسی و مطالعه قسمت‌های مختلف سایت و استفاده از آن، به منزله موافقت کاربران با تبعیت و التزام به سیاست حفظ حریم خصوصی به شرح زیر است که به همراه «شرایط و ضوابط» ، بر رابطه ما با کاربران در خصوص این وب سایت حاکم خواهد بود.

  • جمع‌آوری اطلاعات: برخی از داده‌ها و اطلاعاتی که بر روی سرور ما ذخیره می‎شوند، داده‌هایی است که کاربران، به طور داوطلبانه و از طریق تکمیل فرم‌های ثبت‌نام، ثبت و پیگیری سفارش، تراکنش‌ها، ارسال نظرات و تیکت‌های پشتیبانی و … ارایه داده‌اند؛ ما هیچ‌گونه اطلاعاتی که متضمن هویت بازدیدکننده باشد جمع‌آوری نمی‌کنیم. همچنین اطلاعاتی همچون دفعات بازدید، مدت زمان بازدید،‌ نسخه‌ی مرورگر و بسیاری اطلاعات فنی دیگر که ارتباطی با اطلاعات شخصی فرد نخواهد داشت؛ تنها به منظور بهبود خدمات و بهینه‌سازی و انجام برنامه‌های تبلیغاتی همین وب‌سایت استفاده خواهد شد. وقتی بازدیدکنندگان، نظری در وب‌سایت منتشر می‌کنند، ما داده‌هایی را که در فرم نظرات به جا مانده جمع‌آوری می‌کنیم. ضمنا برای شناسایی هرزنامه‌ها، نشانی IP (نشانی پروتکل اینترنت) کاربران و یوزر ایجنت (ردیابی وب) را نیز بررسی و جمع‌آوری می‌کنیم.
  • سایت‌های لینک شده: این سایت ممکن است با وب سایت‌های دیگر (“سایت‌های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت‌های لینک شده تحت نظارت وب سایت مرتضی باستانی نیستند و این آکادمی در مورد آنها مسئولیتی ندارد. کاربران باید توجه داشته باشند که اطلاعات شخصی که برای سایت‌های لینک می‌فرستند،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی وب سایت ما نخواهد بود و جداً توصیه می‌کنیم که کاربران نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست‌های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنند.
  • تعهدات وب سایت مرتضی باستانی: وب سایت مرتضی باستانی طبق قوانین جرایم رایانه‌ای تلاش خواهد کرد که اطلاعات کاربران را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نموده و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در قالب اجاره، فروش و اشتراک‌گذاری در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه ندهد مگر در صورتی که با دیگر شرکت یا سازمان ادغام شود یا مراجع قضایی اطلاعات هر کاربر را به هر دلیلی از تیکو بخواهند. تمامی حقوق موجود در وب سایت آموزشی مرتضی باستانی در راستای آموزش کاربران این سایت فراهم شده و محتوای تولید شده متعلق به مرتضی باستانی است لذا هرگونه انتشار و استفاده از محتوای فیلم های آموزشی در خارج از این وب سایت قابل پیگرد است و فرد خاطی از پشتیبانی و ادامه آموزش ها حذف می شود .
    در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی به مدرس یا پشتیبان آموزش به کارآموز اخطار داده می شود و در صورت تکرار کاربر بن خواهد شد.
  • ارتباط با پشتیبانی: به دلیل تعداد زیاد سوالات برای پشتیبانی لطفا در ساعات مربوطه با پشتیبانی تماس بگیرید. سوالات نامربوط زمان جواب دهی و کیفیت کار را برای کاربران کاهش خواهد داد. ساعت پشتیبانی 10 صبح الی 20 شب در واتساپ می باشد . پیام دادن در ساعات خارج از پشتیبانی ممنوع می باشد .
  • هیچ مبلغی بابت پشتیبانی گرفته نمی شود و مبلغ پرداختی برای خرید پکیج ها است که با پشتیبانی دائمی همراه است.
  • اطلاعات کاربری شما به صورت مادام العمر در وب سایت مرتضی باستانی ذخیره خواهد شد مگر آنکه به صورت رسمی درخواستی مبنی بر حذف اطلاعات از طرف مشترک وب سایت آموزشی مرتضی باستانی دریافت نماییم.